Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
ReLIFERated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
A Story to Read When You First Fall in LoveRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0