Titles you rated
OblivionRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 4.0
Intimate EnemiesRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.0
TurboRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0