Titles you rated
Lovely RunnerRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 3.5- From Today, It's My Turn!! SpecialRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Room 104Rated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 4.0
My Moochy BoyfriendRated ★ 2.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5