Movies
Ratings
952
The Dead GirlRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
TerrifierRated ★ 2.5
MoonRated ★ 4.0
SlitherRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 3.0
Leave the World BehindRated ★ 3.0
PossessionRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Bring Her BackRated ★ 3.5
The Last Stop in Yuma CountyRated ★ 3.5
Jeepers Creepers 2Rated ★ 3.0
Escape RoomRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 3.5
Night FliersRated ★ 3.0
Bloody HellRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
When Evil LurksRated ★ 3.5