Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Berserk Season 2Rated ★ 5.0
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
Berserk: The Golden Age Arc – Memorial EditionRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0