Titles you rated
Blue SwallowRated ★ 4.0
Good Morning PresidentRated ★ 4.0
RiddickRated ★ 4.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.5
LooperRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 5.0