Movies
Ratings
352
Up in the AirRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 2.5