Movies
Ratings
472
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Becoming Who I WasRated ★ 4.0- Jeong-sunRated ★ 4.0
Showing UpRated ★ 4.0
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Old OakRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
NomadlandRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 3.5
A Ghost StoryRated ★ 4.5
First CowRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 4.0