Series
Ratings
75- Love in the Big CityRated ★ 3.0
素直になれなくてRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0