Movies
Ratings
63
Brokeback MountainRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
MulanRated ★ 5.0
MossRated ★ 4.5
CloserRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0