Titles you rated
CarrieRated ★ 4.0
ManhattanRated ★ 4.0- The CureRated ★ 3.5
Annie HallRated ★ 4.0
Some Like It HotRated ★ 4.0
Hannah and Her SistersRated ★ 4.0
Four Weddings and a FuneralRated ★ 4.0
CapoteRated ★ 4.0
FargoRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
MiseryRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
You Can Count on MeRated ★ 4.0
The Trouble with YouRated ★ 3.5
The Double Life of VeroniqueRated ★ 5.0
Death and the MaidenRated ★ 4.0
Away We GoRated ★ 3.0
City of GodRated ★ 4.0