Movies
Ratings
34
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0