Titles you rated
Parallel LifeRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
Marley & MeRated ★ 4.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Almost LoveRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
FateRated ★ 3.0
Bloody TieRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 3.0
The StingRated ★ 4.0
The Bridge on the River KwaiRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
RamboRated ★ 3.0