Titles you rated
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Last Action HeroRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0