Movies
Ratings
154
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
CarsRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Lifting King KongRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0