Titles you rated
The MatrixRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
DaybreakersRated ★ 5.0
Child's PlayRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
Marrying the MafiaRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Saw 3DRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 2.0
The Final DestinationRated ★ 5.0
BladeRated ★ 3.0