Movies
Ratings
223
From Beijing with LoveRated ★ 5.0
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 4.5
Break OutRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Foul KingRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 3.5
Children...Rated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 3.5
Super Size MeRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 2.5
The ExorcistRated ★ 4.0