Titles you rated
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Coffee and CigarettesRated ★ 4.0
Mauvais SangRated ★ 5.0
TaxidermiaRated ★ 5.0
RanRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
PinaRated ★ 5.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 5.0
Pierrot le FouRated ★ 5.0
PapillonRated ★ 5.0
NosferatuRated ★ 4.0
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
La StradaRated ★ 5.0
8½Rated ★ 3.0
The GraduateRated ★ 4.0