Movies
Ratings
81
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
PietaRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0