Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 4.0
Shark: The BeginningRated ★ 2.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 4.0
The HeatRated ★ 3.0
Ayla: The Daughter of WarRated ★ 3.0
100 Yen LoveRated ★ 3.0
The Bacchus LadyRated ★ 3.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
Bicycle ThievesRated ★ 3.5
After My DeathRated ★ 4.0
It's Kind of a Funny StoryRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 3.5
Set Me FreeRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.0