Titles you rated
The King of JokguRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
The VillageRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The Great DictatorRated ★ 4.0