Titles you rated
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
John WickRated ★ 2.5
The WolverineRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0