Titles you rated
HerRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.5
Shotgun LoveRated ★ 2.0
Pearl HarborRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 5.0
You Are My PetRated ★ 2.0
MasterRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0