Titles you rated
TitanicRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
HauntersRated ★ 2.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0