Movies
Ratings
123
WantedRated ★ 3.0
CrankRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.0
ThorRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.0
The MistRated ★ 2.0
SwiriRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0