Movies
Ratings
384
San AndreasRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.5
Bloody ReunionRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 3.0
FearlessRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.5