Titles you rated
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
EXchange Season 1Rated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
One Spring NightRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0- Secret Crushes Season 3Rated ★ 3.0