Titles you rated
- PilotRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.5
Once AgainRated ★ 1.5
The Devil's DealRated ★ 1.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
UnlockedRated ★ 3.0
Emergency DeclarationRated ★ 2.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
6/45Rated ★ 1.5
HuntRated ★ 3.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 1.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Moby DickRated ★ 2.5
The TargetRated ★ 2.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.0