Movies
Ratings
22
Django UnchainedRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0