Titles you rated
The Sound of MusicRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
Good Morning PresidentRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
It's Time to LoveRated ★ 3.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0
Untold ScandalRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0