Movies
Ratings
116
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
StokerRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 1.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Fall in Love at First KissRated ★ 2.5
Soul MateRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5