Titles you rated
As You Stood ByRated ★ 0.5
HappinessRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 2.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 2.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Ron Kamonohashi's Forbidden Deductions Season 1Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Angels of DeathRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
UnframedRated ★ 4.0
It's NightRated ★ 2.0
Study GroupRated ★ 2.5
HierarchyRated ★ 1.5
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 4.0