Titles you rated
Road No. 1Rated ★ 2.5
Glory JaneRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 4.5- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
My Sweet CityRated ★ 3.5
The Accidental CoupleRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 4.5
The BlacklistRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Incarnation of MoneyRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0