Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 2.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.0
DoctorsRated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 2.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.0