Titles you rated
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0
The GreyRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
The Forbidden KingdomRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Ten CommandmentsRated ★ 5.0
U-571Rated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 3.0- AliveRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0