Titles you rated
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0