Titles you rated
ErasedRated ★ 4.5
Kamisama KissRated ★ 3.5- Unlimited FafnirRated ★ 2.5
- When Supernatural Battles Became CommonplaceRated ★ 3.0
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.5
Yamada-kun and the Seven WitchesRated ★ 3.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.5
- My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 4.0
Outbreak CompanyRated ★ 3.5
Arpeggio of Blue Steel: Ars NovaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0
In Another World with My SmartphoneRated ★ 1.5
Amagi Brilliant ParkRated ★ 3.5
BanG Dream! Season 1Rated ★ 3.5- Myriad Colors Phantom WorldRated ★ 3.5
Eromanga SenseiRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 4.0