Titles you rated
My Little TelevisionRated ★ 1.0
CSI: MiamiRated ★ 1.0
The Joy of PaintingRated ★ 1.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 1.0
The Return of SupermanRated ★ 1.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
While You Are Tempted Season 3Rated ★ 4.0
While You Are Tempted Season 2Rated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 1.0
- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
While You Are TemptedRated ★ 4.5
Brave DetectivesRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 4.0
The Reincarnation of the Strongest Exorcist in Another WorldRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.5