Movies
Ratings
116
Bagdad CafeRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.0
MementoRated ★ 2.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 2.0