Movies
Ratings
98
A Silent VoiceRated ★ 3.5
WonderRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.0
Aikatsu! 10th Story Mirai e no StarwayRated ★ 4.5
Swing GirlsRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0