Series
Ratings
53
As You Stood ByRated ★ 2.5
Talentless NanaRated ★ 4.0
Glass HeartRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
The Magical Revolution of the Reincarnated Princess and the Genius Young LadyRated ★ 4.0
The Good Bad MotherRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Love Alarm Clap! Clap! Clap!Rated ★ 3.5
KodochaRated ★ 4.5
Gakuen AliceRated ★ 4.0