Series
Ratings
24- Tears of the AntarcticRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0