Titles you rated
MaterialistsRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 1.0
WishRated ★ 1.5
The Family ManRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5
Officer Black BeltRated ★ 1.0
Instant FamilyRated ★ 2.5
A Family AffairRated ★ 1.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 0.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 2.5