Movies
Ratings
26
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 2.5
Music and LyricsRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
CarolRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 4.5
TenetRated ★ 5.0
Man UpRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 3.5