Series
Ratings
43
DAN DA DANRated ★ 3.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
The Most Notorious "Talker" Runs the World's Greatest ClanRated ★ 3.0
OverlordRated ★ 2.0
OverlordRated ★ 3.0
OverlordRated ★ 2.0
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 3.5
MashleRated ★ 3.5- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 4.0
Welcome to SamdalriRated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 2.5
Farming Life in Another WorldRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0