Titles you rated
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
SpencerRated ★ 3.5
AlonersRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
A Single RiderRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5