Series
Ratings
98
What Did You Eat Yesterday? Season 2Rated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Agatha All AlongRated ★ 2.5
Loki Season 2Rated ★ 2.5
Loki Season 1Rated ★ 2.0
First KillRated ★ 1.0
The Haunting of Bly ManorRated ★ 3.5
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 1.0
BridgertonRated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 2.5
My Love Mix-Up!Rated ★ 2.5
Patrick MelroseRated ★ 3.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Clear CardsRated ★ 2.0
The School Nurse FilesRated ★ 2.5
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.0
Love Deeply!Rated ★ 1.0
Sailor Moon Crystal Season IIIRated ★ 1.0