Series
Ratings
173
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Autumn in My HeartRated ★ 2.5
The Princess's ManRated ★ 3.0
Thousand Years of LoveRated ★ 2.5
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 2.5
IRISRated ★ 2.5
Sweet 18Rated ★ 2.0
The Vineyard ManRated ★ 1.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 1.0
The Return of SupermanRated ★ 2.0
My PrincessRated ★ 1.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 1.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Go! AnpanmanRated ★ 3.5- We Are PreCureRated ★ 3.0
- Ullabulla BluejjangRated ★ 2.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 2.5
Jessica & KrystalRated ★ 3.5- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 2.0