Series
Ratings
84
Mr. SunshineRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Anna Director's CutRated ★ 4.0
MIX & MATCHRated ★ 4.0
EXO's SHOWTIMERated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Heart Signal Season 4Rated ★ 2.5
Dancing 9 Season 3Rated ★ 3.5
Dancing 9Rated ★ 4.0
Korea's Next Top Model Season 4Rated ★ 3.5- Korea's Next Top Model Season 3Rated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0