Movies
Ratings
73
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.0